Skip to content

Dr Marek Markiewicz

Dr Marek Markiewicz to współwłaściciel i współzałożyciel Kliniki Perfect Smile. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko-dentystycznym. Od 2008 roku prowadzi, wraz z przyjacielem i wspólnikiem dr Tomaszem Zarańskim, jedną z najlepszych i najnowocześniej wyposażonych klinik stomatologicznych w regionie pomorskim. Wspólne pasje i zainteresowania wspólników są siłą napędową rozwoju i doprowadziły do wprowadzenia wielu innowacji w kształcie i funkcjonowaniu Kliniki Uśmiechu Perfect Smile.

Dr Marek Markiewicz 01
Dr Marek Markiewicz

Dr Marek Markiewicz specjalizuje się w implantologii, chirurgii stomatologicznej, protetyce oraz stomatologii estetycznej. W swojej pracy, którą traktuje jako misję i pasję, wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz metody leczenia. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do cennych narzędzi diagnostycznych jak m.in tomografia komputerowa, czy radiowizjografia cyfrowa, znajdujących się w tutejszej placówce, dr Markiewicz świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Wspólnie z dr Tomaszem Zarańskim zajmuje się w klinice globalnym planowaniem całego leczenia. Bazując na szczegółowej diagnostyce, omawia z pacjentem wszelkie alternatywne możliwości leczenia. Dbałość o komfort pacjenta i bezstresową atmosferę każdego zabiegu, to warunek i naczelna zasada.
Szczególne miejsce w zakresie wykonywanych zabiegów zajmuje implantologia. Dr Marek Markiewicz jest aktywnym członkiem najważniejszych na świecie stowarzyszeń implantologicznych:

  • Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI,
  • Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie DGOI,
  • International Congress of Oral Implantologists ICOI.

Osiągnięcia i tytuły lekarza:

Mimo wieloletniego doświadczenia klinicznego w zakresie implantologii, protetyki i stomatologii estetycznej, dr Marek Markiewicz stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach i kursach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych prowadzonych przez największe światowe autorytety, takie jak dr Carl Misch, dr Maurice Salama, dr K.Valavanis, prof. Ady Palti. Posiada tytuł lekarza implantologa nadany przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne. Międzynarodowe Stowarzyszenie Implantologiczne International Congress of Oral Implantologists nadało mu stopień DIPLOMATE międzynarodowych umiejętności implantologicznych.

Dentysta Marek Markiewicz posiada tytuł lekarza implantologa, eksperta ds. implantologii stomatologicznej, nadany przez International Congress of Oral Implantologists. Posiadane umiejętności w implantologii zostały potwierdzone przez nadanie najwyższego stopnia międzynarodowej specjalizacji w implantologii – DIPLOMATE.

Jest także absolwentem Curriculum Implantologii w ramach kształcenia podyplomowego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Zdobyte umiejętności potwierdzone zostały nadaniem tytułu Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej, numer licencji 22/2012.
W życiu prywatnym jest szczęśliwym mężem i ojcem trójki chłopców. W czasie wolnym od pracy pasjonują go podróże, motoryzacja oraz aktywne uprawianie sportu m.in piłka nożna, pływanie.

Dr Marek Markiewicz to dobry stomatolog, rzeczowy i komunikatywny, dla którego komfort pacjenta jest najważniejszy. Leczenie u dr Marka Markiewicza przebiega w sposób bezbolesny. Jako nowoczesny dentysta, stosuje w swojej pracy najwyższej jakości materiały, narzędzia oraz sprzęt. W swojej pracy kompetentnego stomatologa ceni sobie profesjonalizm, nowoczesność i najwyższą jakość usług.