Skip to content

Dr Tomasz Zarański

Dr Tomasz Zarański, lekarz dentysta, implantolog z wieloletnim doświadczeniem. Współwłaściciel i współzałożyciel sieci nowoczesnych klinik stomatologicznych Perfect Smile Clinic. W 2005 r. ukończył studia na wydziale lekarsko-dentystycznym na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Razem z przyjacielem i wspólnikiem, dr Markiem Markiewiczem, w 2008 roku stworzył markę Perfect Smile – niosącą nową jakość w stomatologii. Wspólne pasje oraz pomysły stały się motorem rozwojowym nowej firmy. Owocem wieloletniej współpracy wspólników jest Klinika Uśmiechu Perfect Smile w obecnym kształcie. Dr Tomasz Zarański podczas swojej kariery zawodowej nieustannie dąży do rozwoju swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Fascynują go nowoczesne i innowacyjne technologie w implantologii, protetyce i stomatologii estetycznej. W swojej codziennej praktyce korzysta z najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych, takich jak tomografia komputerowa oraz cyfrowa radiowizjografia. Za pomocą protokołu Digital Smile Design – DSD – dla swoich pacjentów wykonuje Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu.

Tomasz Zarański 01
Tomasz Zarański

Osiągnięcia i tytuły lekarza:

Posiada tytuł lekarza implantologa, eksperta ds. implantologii stomatologicznej, nadany przez International Congress of Oral Implantologists, w najwyższej randze międzynarodowej  specjalizacji implantologicznej – DIPLOMATE. W roku 2012 ukończył kurs kształcenia podyplomowego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego – Curriculum Implantologii. Zdobyte umiejętności potwierdzone zostały nadaniem tytułu Licencjonowanej Praktyki Implantologicznej, numer licencji 32/2012. Uczestniczy regularnie w organizowanych na całym świecie licznych kursach praktycznych i teoretycznych z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej i protetyki, prowadzonych przez największe światowe autorytety, takie jak dr Carl Misch, dr Maurice Salama, dr K.Valavanis, prof. Ady Palti, dr Steigmann, prof. Hurzeller. Z racji szczególnego zainteresowania implantologią jest aktywnym członkiem najważniejszych na świecie stowarzyszeń implantologicznych:

  • Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI;
  • Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie DGOI;
  • International Congress of Oral Implantologists ICOI.

W życiu prywatnym pasjonuje się klasyczną motoryzacją, fotografią oraz historią. W wolnym czasie uprawia strzelectwo sportowe – w tym wymagającym niezwykłej precyzji i pewności oka sporcie poznaje i wciąż poszerza granice swoich możliwości, nieustannie dążąc do perfekcji. Za wieloletnią działalność na rzecz krwiodawstwa odznaczony został odznaką „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi” przez Polski Czerwony Krzyż.

Dr Tomasz Zarański jako dobry dentysta dba o indywidualne podejście do pacjenta. Swoją pracę wykonuje z pasją. Jako godny zaufania stomatolog wykazuje w swojej codziennej pracy pełen profesjonalizm, począwszy od wstępnej konsultacji, a kończąc na efekcie pięknego uśmiechu. Dzięki temu, że zawsze dba o dobre samopoczucie i komfort pacjenta, a każdy zabieg przeprowadzany jest sprawnie i bezboleśnie, zasłużył sobie wśród swoich pacjentów na miano najlepszy stomatolog.